دکتر محمد علی نیلفروش زاده

متخصص پوست و مو


استخدام پرستار ترک زبان

گزارش طرح سلول بنیادی فو

ثبت خاطرات در وب سایت

لینک مرکز تحقیقات پوست و

هفته نامه سلامت

مشاوره پوست- پیوند مو - لی

موفقيتهاي رئيس مركز تحقيقات پوست و سالك اصفهان

انتخاب به عنوان medical faculty : دكتر نيلفروش زاده رئيس مركز تحقيقات پوستي و سالك دانشگاه اخيرا در كنگره جهاني لندن كه در ژوئن سال 2002 با حضور بيش از پنج هزار متخصص اروپايي و آمريكايي برگزار شد ضمن ارائه مقاله و سخنراني در زمينه جراحي رافسوميكروگراف، بعنوان medical faculty كنگره انتخاب گرديد كه در رشته پوست بي سابقه مي باشد.

دكتر نيلفروش زاده تاكنون در چندين كنگره خارج از كشور مقاله داشته و به ايراد سخنراني پرداخته است. وي همچنين در اگثر كنگره هاي مهم فراگير داخلي كه از سوي انجمن متخصصين پوست كشور و دانشگاه تهران برگزار مي گردد از سخنرانان آموزشي اصلي مي باشد.

شايان ذكر است دكتر نيلفروش زاده اولين فردي است كه جراحي resurfacing پوست با ليزر را در ايران در كلينك نور به روش combination راه اندازي نمود و گزارش اين فعاليت را در كنگره سراسري بيمارستان امام خميني تهران ارائه داد. وي همچنين آموزش متخصصين پوست را در زمينه ليزر و جراحي پوست در بازآموزيهاي مختلف به عهده داشته و داراي بورد جراحي كاشت مو از كانادا و فلوشيپ جراحي پوست و ليزر از انگلستان مي باشد.

وي همچنين در راستاي مقابله با تبليغات شبكه هاي ماهواره اي خارج از كشور، اقدام به برگزاري ده جلسه مصاحبه علمي پياپي در شبكه تلويزيوني تهران نمود كه در زمينه مباحثي چون كاربرد هاي جديد ليزر در دنيا، تازه هاي جراحي زيبايي پوست، جوان سازي پوست، رفع چروك و پيري پوست، بايدها و نبايدها در روشهاي ليزر و عوارض ليزرهاي پوست و مو و نكاتيكه بيماران بايستي بدانند، روشهاي جديد درمان ريزش مو و روشهاي عملي درمانهاي پوستي به بحث و گفتگو پرداخت. سوابق علمي نامبرده بعنوان يكي از اعضاي انجمن بين اللمل جراحان كاشت موي آمريكا در سايت اينترنتي اين انجمن موجود بوده و قابل دسترسي است.

دريافت تنديس سلامت سال 82 : در مراسمي كه به مناسبت هفته سلامت و با حضور دكتر خاتمي نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي، دكتر پزشكيان وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و دكتر اكبري معون سلامت برگزار شد به تعدادي از مديران ارشد موفق اجرائي ارگانهاي مختلف كشور از جمله صدا و سيما، آموزش و پرورش، نيروي انتظامي، وزارت بهداشت و وزارت كار، سازمان مديريت و برنامه ريزي در ارتباط با طرحهاي موفق مبتني بر سلامت جوايزي اهدا گرديد.

در اين مراسم همچنين تنديس سلامت سال 82 به دكتر محمدعلي نيلفروش زاده، رئيس مركز تحقيقات بيماريهاي پوستي و سالك دانشگاه اعطا گرديد. شايان ذكر است دكتر نيلفروش زاده از اعضاي فعال هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان مي باشد كه علاوه بر مسئوليتهاي اجرائي تاكنون موفق به كسب درجات مختلف علمي گرديده كه از آن جمله مي توان به كسب عنوان medical faculty در كنگره ژوئن 2002 لندن، اخذ فلوشيپ ليزر و جراحي پوست از انگلستان، دريافت بورد جراحي پيوند مو از كانادا، چاپ مقالات متعدد به زبانهاي فارسي و انگليسي در مجلات معتبر داخلي و خارجي، چاپ كتاب ليشمانيوز جلدي بعنوان حاصل تجربيات و مطالعات ايشان كه يكي از مراجع معتبر داخلي در مورد بيماري سالك مي باشد و... اشاره نمود.

ايشان همچنين در زمينه هاي اجرائي تاكنون مسئوليتهاي مختلفي از جمله مدير كل خدمات درماني و اورژانس، مدير كل صدور پروانه ها، مدير كل استاندارد و ارزشيابي وزارت بهداشت و مدير مركز هماهنگي و برنامه ريزي امور درمان را بعهده داشته اند.

نقل از خبرنامه دانشگاه علوم پزشكي اصفهان -1382


آدرس مطب : تهران ، بلوار آفریقا ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، پلاک 67 ، کلینیک جردن
تلفن : 88886501 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فرم استخدامفرم رضایتمندی بیماراننظر سنجی در مورد وب سایتفرم مشاوره پیوند موصفحه اصلیبیوگرافیگالری عکسفیلم هالیست موضوعی مقالاتسوالات پزشکیدرباره ماویزیت اینترنتی بیماران رپیامهای کاربرانسایتهای دیگر