دکتر محمد علی نیلفروش زاده

متخصص پوست و مو


استخدام پرستار ترک زبان

گزارش طرح سلول بنیادی فو

ثبت خاطرات در وب سایت

لینک مرکز تحقیقات پوست و

هفته نامه سلامت

مشاوره پوست- پیوند مو - لی

ناهنجاري هاي بيني از جمله عوارض ناشي از ديابت بارداري درمان نشده است

كاهش قند خون نوزاد بعد از تولد مشكلات تنفسي، ناهنجاريهاي جنيني و تولد نوزاد با وزن با از جمله عوارض ناشي از ديابت بارداري درمان نشده بر روي جنين است.

دكتر خالقيان متخصص داخلي و قندخون در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: ديابت بارداري نوعي از ديابت است كه نخستين بار در يك خانم باردار پديدار مي شود و در آمريكا از هر 100 خانم حدود سه تا هشت مورد به اين ديابت مبتلا مي شوند.

وي ادامه داد: بدن براي توليد انرژي، گلوكز را مصرف مي كند و وقتي كه ميزان گلوكز خيلي بالا باشد براي بدن فرد مضر خواهد بود و در دوران بارداري قندخون بالا براي جنين مضراتي را به همراه دارد.

این متخصص داخلي و قندخون گفت: در طي يك بارداري طبيعي، افزايش وزن و تغيير سطح هورمون ها رخ مي دهد اما اين تغييرات حفظ سطح طبيعي انسولين مورد نياز را در بدن فرد با مشكلاتي مواجه مي كند كه در اين صورت بدن بيمار انرژي مورد نياز را از غذاهاي مصرفي به دست نمي آورد.

وي تاكيد كرد: اكثر خانم هاي مبتلا به اين ديابت نشانه اي ندارد و ممكن است خطر افزايش فشارخون را در دوران بارداري افزايش دهد.


آدرس مطب : تهران ، بلوار آفریقا ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، پلاک 67 ، کلینیک جردن
تلفن : 88886501 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فرم استخدامفرم رضایتمندی بیماراننظر سنجی در مورد وب سایتفرم مشاوره پیوند موصفحه اصلیبیوگرافیگالری عکسفیلم هالیست موضوعی مقالاتسوالات پزشکیدرباره ماویزیت اینترنتی بیماران رپیامهای کاربرانسایتهای دیگر