دکتر محمد علی نیلفروش زاده

متخصص پوست و مو


استخدام پرستار ترک زبان

گزارش طرح سلول بنیادی فو

ثبت خاطرات در وب سایت

لینک مرکز تحقیقات پوست و

هفته نامه سلامت

مشاوره پوست- پیوند مو - لی

سردردهاي ناگهاني يكي از علت هاي وجود تومور در مغز است

افرادي كه سابقه هيچ نوع سردردي ندارند و هنگام بروز سردرد ناگهاني شديد به همراه استفراغ و از دست دادن هوشياري كامل حتما براي بررسي وجود تومور در مغز به پزشك جراح و متخصص مغز مراجعه كنند.

دكتر كاظم عباسيون، متخصص و جراح مغز و اعصاب و عضو هيئت مديره انجمن جراحان ايران به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: براي سردرد بيش از صد نوع علت وجود دارد و با اوضاع زندگي اشخاص اعم از عاطفي، اجتماعي و اقتصادي ارتباط مستقيمي دارد و معمولا با درمان هاي طبي و بدون نياز به جراحي قابل درمان است.

وي افزود: سردردهاي ناگهاني شديد كه باعث ايجاد درد شديد در پشت گردن به همراه استفراغ و اختلال در سطح هوشياري فرد رخ مي دهد، خطرناك بوده و براي بررسي علت آن و ارتباط با تشكيل تومور در مغر، حتما بايد به پزشك مراجعه شود.

متخصص و جراح مغز تصريح كرد: در اكثر مواقع دردهاي ناگهاني توام با درد شديد در سر علاوه بر فلج كردن ناحيه اي از مغز باعث خونريزي در جمجمه افراد و ايجاد توده و فشار غده هاي مغزي مي شود كه حائز اهميت است.

وی خاطرنشان کرد: يكي ديگر از ويژگي هاي اين سردردها شديدترشدن آن در هنگام صبح است كه همراه با استفراغ و گيجي افراد بروز مي كند و براي جلوگيري از عوارض شايع بعدي آن پس از مشاهده علايم و بررسي هاي بيشتر حتما به پزشك متخصص مغز و اعصاب مراجعه شود.


آدرس مطب : تهران ، بلوار آفریقا ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، پلاک 67 ، کلینیک جردن
تلفن : 88886501 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فرم استخدامفرم رضایتمندی بیماراننظر سنجی در مورد وب سایتفرم مشاوره پیوند موصفحه اصلیبیوگرافیگالری عکسفیلم هالیست موضوعی مقالاتسوالات پزشکیدرباره ماویزیت اینترنتی بیماران رپیامهای کاربرانسایتهای دیگر