دکتر محمد علی نیلفروش زاده

متخصص پوست و مو


استخدام متخصص تغذیه

شروع فاز انسانی طرح فولی

گزارش طرح سلول بنیادی فو

فراخوان بیماران لک,تیرگ

قابل توجه بیماران دارای

ثبت خاطرات در وب سایت

وب سایت شاهراه سلامت

لینک مرکز تحقیقات پوست و

لینک مفید

مشاوره پوست- پیوند مو - لی

سردردهاي ناگهاني يكي از علت هاي وجود تومور در مغز است

افرادي كه سابقه هيچ نوع سردردي ندارند و هنگام بروز سردرد ناگهاني شديد به همراه استفراغ و از دست دادن هوشياري كامل حتما براي بررسي وجود تومور در مغز به پزشك جراح و متخصص مغز مراجعه كنند.

دكتر كاظم عباسيون، متخصص و جراح مغز و اعصاب و عضو هيئت مديره انجمن جراحان ايران به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: براي سردرد بيش از صد نوع علت وجود دارد و با اوضاع زندگي اشخاص اعم از عاطفي، اجتماعي و اقتصادي ارتباط مستقيمي دارد و معمولا با درمان هاي طبي و بدون نياز به جراحي قابل درمان است.

وي افزود: سردردهاي ناگهاني شديد كه باعث ايجاد درد شديد در پشت گردن به همراه استفراغ و اختلال در سطح هوشياري فرد رخ مي دهد، خطرناك بوده و براي بررسي علت آن و ارتباط با تشكيل تومور در مغر، حتما بايد به پزشك مراجعه شود.

متخصص و جراح مغز تصريح كرد: در اكثر مواقع دردهاي ناگهاني توام با درد شديد در سر علاوه بر فلج كردن ناحيه اي از مغز باعث خونريزي در جمجمه افراد و ايجاد توده و فشار غده هاي مغزي مي شود كه حائز اهميت است.

وی خاطرنشان کرد: يكي ديگر از ويژگي هاي اين سردردها شديدترشدن آن در هنگام صبح است كه همراه با استفراغ و گيجي افراد بروز مي كند و براي جلوگيري از عوارض شايع بعدي آن پس از مشاهده علايم و بررسي هاي بيشتر حتما به پزشك متخصص مغز و اعصاب مراجعه شود.


آدرس مطب : تهران ، بلوار آفریقا ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، پلاک 67 ، کلینیک جردن
تلفن : 88886501 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فرم استخدامفرم رضایتمندی بیماراننظر سنجی در مورد وب سایتفرم مشاوره پیوند موصفحه اصلیبیوگرافیگالری عکسفیلم هالیست موضوعی مقالاتسوالات پزشکیدرباره مااخبارویزیت اینترنتی بیماران رپیامهای کاربرانسایتهای دیگر