دکتر محمد علی نیلفروش زاده

متخصص پوست و مو


استخدام پرستار ترک زبان

گزارش طرح سلول بنیادی فو

ثبت خاطرات در وب سایت

لینک مرکز تحقیقات پوست و

هفته نامه سلامت

مشاوره پوست- پیوند مو - لی

فعالیتهای کلینیک نوین

فعالیتهای کلینیک نوین لیزر:

کاشت مو:کلینیک پیوند موینوین یکی از اولین مراکز پیوند مو در ایران می باشد و با پیشرفته ترین تکنولوژی و امکانات، جدیدترین درمان های دارویی و جراحی را در ترمیم موی از دست رفته برای زنان و مردان ارائه می دهد. دکتر نیلفروش زاده یکی از معروف ترین و با تجربه ترین جراحان پیوند مو در دنیا می باشد و طی سال ها تحقیق و مطالعه در این زمینه در سال 2005 متدی جدید با نام نیلفروش متد در پیوند مو ارائه داده است که در کنگره بین المللی پیوند مو مطرح شده و به عنوان یک متد تایید شده علمی مورد استفاده جراحان پیوند موی دنیا قرار گرفته است.

افراد مناسب برای کاشت مو چه کسانی هستند؟
- ریزش موی آندروژنیک تیپ مردانه
- زنان مبتلا به با ریزش موی ژنتیکی
- ریزش موهای موضعی در اطراف خط مو ناشی از جراحی کشش صورت
- ریزش موضعی ناشی از نحوه آرایش موها و وارد آوردن کشش زیاد به مو
- اسکار ناشی از تصادف، سوختگی، جراحی با بیماری های التهابی و عفونی در سر
- زنان با طاسی اندروژنی (الگوی مردانه) بهترین کاندید بین زنان می باشند، زیرا موهای ناحیه دهنده آنها تراکم بالایی داشته و احتمال ریزش ندارد.
روشهای مختلف پیوند مو در کلینیک نوین:

همراه با بخیه FUT Follicular unit transplantation
در این روش از ناحیه پشت سر یک نوار باریک برداشته و تحت بزرگنمایی استریومیکروسکوپ گرافت های ظریف به اندازه واحدهای فولیکولی طبیعی تهیه شده و در ناحیه گیرنده جلوی سر کاشته می شود.
بدون بخیهFUEیا FIT
در این روش بدون نیاز به بخیه به وسیله پانچ های یک میلی متری از ناحیه پشت سر فولیکول های مورد نظر را خارج می کنند و در ناحیه گیرنده می کارند.
ترکیبی Combination
در کلینیکنوین با استفاده از این روش طی دو تا سه جلسه کاشت مو انجام می شود. البته بیمارانی که شرایط خاصی دارند کاندیدای مناسب برای این عمل هستند.
نیلفروش متد Nilforoush Method
با استفاده از این روش می توان در کاندیدهای مناسب طی یک جلسه تعداد زیادی تاز مو کاشت، تکنیک های خاص این متد خط اسکار بخیه پشت سر را به حداقل می رساند.
بعد از مشاوره و ارزیابی دقیق بیمار، بهترین و مناسب ترین متد انتخاب می شود.

در کلینیک نوین در همان روز بر اساس کالیبر موی هر بیمار اسلیتها محاسبه می گرددو طریقه اسلیتها و جهت موهای کاشته شده به گونه ای است که کاملا طبیعی به نظر می رسد و حتی در مورد بازیگران ،چهره های سیاسی و... با حفظ حالت طبیعی موها پر پشت تر شده اند بدون اینکه دیگران متوجه کاشت مو بشوند.

لیزرها :

1- لیزر فراکسل :کاربرد لیزر جدید فراکشنال (Fraxel) برای جوان سازی پوست :
این نوع لیزر , یکی از پیشرفته ترین روش ها برای جوانسازی پوست ورفع چین وچروک های صورت است .
در گذشته هم از انواع لیزر برای جوانسازی پوست استفاده می شده است , ولی تیرگی پوست ومدت زمان طولانی انجام محل لیزر از جمله مشکلات آن بوده است وبه همین جهت از طرف پزشکان وبیماران استقبال چندانی برای جوانسازی پوست بالیزرهای فبلی نشد .
بالاخره پس از چند سال لیزر فراکشنال (Co2 Fraxel ) به سرعت جایگزین لیزرهای قبلی شد , عوارض این نوع لیزر بسیار محدود است ودارای تاییدیه FDA است.مدت کوتاهی پس از این عمل فرد می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد .
در این روش لیزر وارد عمق پوست شده در نتیجه کلاژن های جدید تشکیل می شود وبه تدریج طی 2 تا 4 ماه چروک های پوست کاهش قابل ملاحظه ای پیدا می می کند .
کاربردهای لیزرفراکشنال :
1 جوانسازی , رفع چین وچروک , افزایش قوام واستحکام پوست
2 برطرف کردن لک های قهوه ای ناشی از سن ولک های ناشی از آفتاب وبارداری
3 از بین بردن اسکار ناشی از آکنه , جراحی ها وسوختگی ها
4 کاهش منافذ باز پوست
5 کمتر شدن آثار ترک های پوستی ناشی از بارداری وچاقی
2-رادیوفرکوئنسی ( Accent ) :
رادیو فرکوئنسی روشی مطمئن , اثر بخش وغیرتهاجمی دربازگرداندن جوانی وقوام طبیعی پوست ورفع چاقی های موضعی است .
بعد از انجام آن فرد فورا به زندگی روزمره خود باز می گردد وبرای هر نوع تیپ پوستی قابل اجرا است .
بهترین کاندیدا برای انجام این عمل افرادی هستند که دارای پوست شل در نواحی میانی وتحتانی صورت هستند .
کاربرد دیگر رادیوفرکوئنسی برطرف کردن چاقی های موضعی وسلولیت ( حالت پوست پرتقالی ) بخصوص در نواحی شکم , باسن وران است .
3-لیزر موهای زائد :
این لیزر به عنوان بهترین , موثرترین وسریع ترین روش از بین بردن موهای ناخواسته جای خود را در سراسر دنیا باز کرده است .
اشعه لیزر بدون آنکه به سطح پوست آسیبی وارد کند وارد پوست می شود وجذب فولیکول های مو می گردد . بدین ترتیب بطور همزمان صدها فولیکول مو تخریب می شوند .
کلینیک نوینمجهز به لیزر Alexandrite است که برای از بین بردن موهای زائد دارای بالاترین اثربخشی وکمترین عوارض است وامکان برطرف کردن موهای اضافه در تمامی نواحی بدن در هر نوع پوستی را فراهم می کند .
معمولا پس از 2 الی 6 جلسه لیزر بیش از 80 % از موهای زائد کاهش می یابد .
نواحی قابل استفاده از لیزر موهای زائد عبارتند از :
صورت که شامل ( پشت لب ها , چانه وگردن , گونه ها , دور ابرو , پیشانی , گوش ) پستان , وسط سینه , شکم , پشت , زیربغل , ساعد , بازو , شانه ها , ساق پا , ران , کشاله ران , خط مایو , باسن
افرادی که سابقه تبخال دارند ویا مستعد بروز کلوئید ( گوشت اضافی در محل زخم ها ی قدیمی ) هستند حتما این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهند . بهتر است از یک ماه قبل تا یک ماه بعد از لیزر در معرض نور آفتاب قرارنگیرند واز یک کرم ضد آفتاب با SPF حداقل 30 استفاده کنید . در طول این مدت نباید از کرم های برنزه کننده یا سالن های مخصوص برنزه شدن استفاده شود . موهای ناحیه مورد نظر را دوروز قبل از لیزر اصلاح ( Shave ) نمایید . پس از درمان بالیزر از کرم های مخصوصی که توسط پزشکان تجویز می شود استفاده کنید .
به مدت سه روز از اصلاح کردن موها خودداری نمایید وتا زمانی که قرمزی وحساسیت پوست کاملا برطرف نشده است باید از اعمال تهاجمی مثل مالش شدید محل اجتناب شود .

SUBSCISION -4 ( ساب سیژن ):
ساب سیژن روشی است ساده و سر پایی و بی خطر ، با یک مکانیسم متفاوت و اساسی در درمان اسکارهای آتروفیک ( فرورفته ) نظیر جای جوی جوش جای بخیه و آبله مرغان و ... ساب سیژن و لیزر فرکسل در کنار هم بهترین درمان جهت اسکارهای آتروفیک ( فرورفته ) محسوب می شوند.
ساب سیژن سطح اسکار را از اتصال زیرین آزاد می کند و منجر به ایجاد بافت همبند جدید در نزدیکی اسکار می شود ( بدون صدمه به سطح پوست) . بنابراین ساب سیژن یک متد بسیار با ارزش است ولی برای حصول نتایج بهتر و سریعتر این روش با متد وکیوم همراه می شود وکیو م روشی بسیار آسان و کوتاه مدت است که با یک پروتکل خاص بعد از ساب سیژن انجام می شود.
تعیین تعداد جلسات ساب سیژن بسته به جنس پوست و نوع و عمق اسکار متفاوت است . درمان اسکارهای آتروفیک ( فرورفته ) پس از انجام ساب سیژن با لیزر فرکسل ادامه داده می شود .
5-مشاوره کاشت مو:
بعد از مشاوره و ارزیابی دقیق بیمار، بهترین و مناسب ترین متد انتخاب می شود.در طول این جلسه مشاوره یک تاریخچه پزشکی دقیق از شما گرفته شده و وضعیت سلامت عمومی و موارد منع انجام کاشت مو در شما بررسی می شودسپس سر شما دقیق معاینه میشود چندین نکته در طول مشاوره از اهمیت زیادی برخوردار است:
یک ارزیابی منطقی از وسعت ریزش مو
سن و جنس
کیفیت و کمیت موهای پشت سر
شرایط فیزیکی بدن
انتظارات شما از پیوند مو
در طول مشاوره عکسهای بیماران عمل شده به شما نشان داده می شودبنابر این شما میتوانید دید واقع بینانه در مورد نتایج کار ما کسب کنید.همچنین نکات مهمی که بایستی قبل ازعمل توسط بیمار رعایت شود آموزش داده شده و هزینه دقیق جراحی بعد از معاینه شما مشخص میشود . لزومی ندارد شما در تصمیم گیری عجله کنید بعد از جلسه مشاوره میتوانید مدتی فکر کنیددر صورتی که کاملا راضی به جراحی شدید با کلینیک ما تماس گرفته و موافقت خود را اعلام کنید .در مورد انتظارات و نظرات خود صحبت خواهید کرد و آزمایشهای لازم قبل از عمل برای شما درخواست خواهد شد . جهت مشاوره پیوند مو دراصفهان با شماره :031-366441444و36644145 تماس بگیرید.


آدرس مطب : تهران ، بلوار آفریقا ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، پلاک 67 ، کلینیک جردن
تلفن : 88886501 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

baran [ 1394-01-18 ]
بسیار بسیار عالی .. خصوصا" کارهایی که به سبب چین و چروک و لک انجام داده می شود ..

reza [ 1392-08-25 ]
سلا م وقت ب خیر چرا مطب تهران شماره تماس نداره ،؟

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فرم استخدامفرم رضایتمندی بیماراننظر سنجی در مورد وب سایتفرم مشاوره پیوند موصفحه اصلیبیوگرافیگالری عکسفیلم هالیست موضوعی مقالاتسوالات پزشکیدرباره ماویزیت اینترنتی بیماران رپیامهای کاربرانسایتهای دیگر